Skip links

İnsanlara ulaşmanın birçok farklı yolu var! Müzik, Televizyon, Sosyal Sorumluluk projeleri… Hobilerimle mesleğimi birleştirerek oluşturduğum projelerin bazıları…

Hayvanlar ve İnsanlar

”Anlamak için dinlemek degil, istemek lazım.” mottosuyla bizim için çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attık. Türkiye’nin neredeyse bütün yayın kanallarında milyonluk izlenmeler ve duygu dolu geri dönüşler aldık.

Çalışmayı İzle

Müzik ve Dostluk

Çanakkale Savaşının yüzüncü yılına özel Avustralyalı Gezgin Huw Kingston ve müzisyen Gareth Jay ile ortak oluşturduğumuz dünya çapında yankı uyandıran bir dostluk projesidir. Avustralya ve Yeni Zelanda okullarında anma törenlerinde örnek gösterilen tek Türk projesidir.

Çalışmayı İzle

The Psikolog

Psikologlar hakkında ön yargıları kırmak, psikolojiyi daha çok sevdirmek ve insanların daha doğru bilgilenmesine yardımcı olmak adına birçok TV kanalına konu olan pek alışkın olmadığımız parodilerden oluşan bir projedir.

Çalışmayı İzle

Uygulamalı Psikolog Stajı

İtalya, Malta, Polonya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde yerel belediyeler veya özel topluluklarca düzenlenen ”Sosyolojik ve Psikolojik Kalkınma Planları” konulu projelerdir.

Çalışmayı İzle

Avrupa Birliği Projeleri

Terapist adaylarının alanda en büyük ihtiyacı tecrube edinmek! Bu nedenle uzman hocaları ile gerçekleşen eş-zamanlı yönlendirmeler ile birlikte ”Terapi süreci nasıl gerçekleştirilir.” konulu terapist yetiştirme projesidir.

Çalışmayı İzle

Bir Yastıkta Kocayalım

Hafta içi her gün TRT1 ekranlarında yayınlanan çift terapileri ve iyileşme süreçlerini konu alan dünya çapında takip edilmiş bir ulusal kanal projesidir.

Çalışmayı İzle

Euroleague

Avrupa Basketbol Ligi resmi organizasyonu Euroleague Anadolu Efes- Barcelona maç öncesi takım motivasyonu ve organizasyon projesidir.

Çalışmayı İzle